پایگاه مقاومت بسیج مهدیه
 
جمعه 27 مهر 1397 -

رای به سایت :
2124
محبوب
صفحه نخست ›› عکس اقتباسی ›› حوزه 308 حضرت مطهره ›› پایگاه مقاومت بسیج مهدیه
0
محبوب  
رای به خبر :
ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان دارای برنامه‌های راهبردی است
ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان دارای برنامه‌های راهبردی است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه آمریکا دشمنی‌های زیادی را علیه ملت ایران انجام داده و این خصومت‌‌ورزی‌ها ادامه خواهد داشت، گفت: ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان دارای برنامه‌ها و اقدامات راهبردی است.
calendar
تاریخ : 1396/10/23 - 12:38

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج مهدیه  حوزه 308 حضرت مطهره  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رییس ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی  اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان دارای برنامه‌ها و اقدامات راهبردی است.

وی در ادامه با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است، گفت: آمریکا دست از شیطنت، کینه‌توزی و اقدامات خصمانه برنمی‌دارد و اینکه انتظار داشته باشیم آمریکا با ما دوستی صادقانه داشته باشد، خوش خیالی و خیال خام است.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: آمریکا تاکنون هر دشمنی که توانسته علیه ملت ما روا داشته است و در ادامه نیز هر کاری که از دستش بربیاید علیه ملت ایران انجام خواهد داد.

سرلشکر باقری در پایان تاکید کرد: لازم است با هوشیاری توطئه‌های دشمنان را درک کنیم و غافلگیر نشویم و برای مقابله با دشمنان طبق برنامه‌ها و راهبردها اقدام کنیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9205


منبع : خبرگزاری دفاع مقدس