پایگاه مقاومت بسیج سمانه
 
یکشنبه 28 بهمن 1397 -

رای به سایت :
707
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 304 حضرت سکینه ›› پایگاه مقاومت بسیج سمانه
0
محبوب  
رای به خبر :
حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان در گفتگو با فارس

شریعتمداری: مگر برجامی باقی مانده که برای خروج از آن استخاره می‌کنند؟! مدیرمسئول روزنامه کیهان در گفت‌وگو با فارس: دوستان ما از کدام برجام سخن می گویند؟ مگر برجامی مانده است که سخن از خروج یا ماندن در آن مطرح باشد؟
calendar
تاریخ : 1397/02/14 - 22:01

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سمانه  حوزه 304 حضرت سکینه  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،

شریعتمداری: مگر برجامی باقی مانده که برای خروج از آن استخاره می‌کنند؟!
مدیرمسئول روزنامه کیهان در گفت‌وگو با فارس:
دوستان ما از کدام برجام سخن می گویند؟ مگر برجامی مانده است که سخن از خروج یا ماندن در آن مطرح باشد؟
به شخصی خبر دادند که پدرت فوت کرده است! گفت: راستش را بگوئید! حتما اتفاق ناگواری افتاده که نمی‌خواهید به من بگوئید! گفتند مرد حسابی می‌خواستی چه اتفاق دیگری بیفتد که ناگوارتر از فوت پدرت باشد؟!
آمریکا با زیرپا گذاشتن تعهدات خود مدت‌هاست که برجام را نابود کرده و مسئولان هسته‌ای کشورمان هنوز در این تردید به سر می‌برند که ازبرجام خارج بشوند یا نشوند؟! و توضیح نمی‌دهند مگر برجامی وجود دارد که درباره خروج یا باقی ماندن در آن استخاره می‌کنند؟
اساس مذاکرات که  برجام حاصل و خروجی آن است برای لغو تحریم‌ها بود که نه فقط لغو نشده بلکه ده‌ها تحریم دیگر هم به آن اضافه شده است بنابراین معلوم نیست آقایان انتظاردارند چه اتفاق دیگری بیفتد که برجام را از بین رفته بدانند؟!
اوباما به گفته خودش با غلاف اسلحه و بدون شلیک حتی یگ گلوله، برنامه هسته ای ما را از بین برد و حالا ترامپ با پوسته برجام، مسئولان زود باور ما را تهدید می‌کند که برنامه موشکی خود را متوقف کنید!
ترامپ  در پی آن است  که محدودسازی برنامه موشکی کشورمان و دست‌کشیدن از حضورمان در منطقه را نیز به برجام اضافه کند و نه اینکه برجام را کنار بگذارد!
زیرا برجام به همان اندازه که برای ما فاجعه بوده است برای آمریکا یک دستاورد طلائی و پر سود است و آمریکا هرگز حاضر نیست این امتیاز بزرگ را که مفت و مجانی به دست آورده است از دست بدهد!


 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9196


منبع : کانال بیداری ملتمطالب مرتبط