پایگاه مقاومت بسیج بروجردی
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
725
محبوب
صفحه نخست ›› امنیتی و دفاعی ›› حوزه 301 حسن بن علی(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج بروجردی
2
محبوب  
رای به خبر :
سرلشکر رشید: دفاع مردمی بیشترین تاثیر را در ایجاد قدرت بازدارندگی داشته است
سرلشکر رشید: دفاع مردمی بیشترین تاثیر را در ایجاد قدرت بازدارندگی داشته است

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا گفت: دفاع مردمی و همه‌جانبه در برابر دشمن نه‌تنها امکان حفظ نظام و انقلاب و تمامیت ارضی کشور را فراهم کرده است.
calendar
تاریخ : 1397/07/07 - 20:15

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج بروجردی  حوزه 301 حسن بن علی(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) ادامه داد: هم‌اکنون نمادهای قدرت جمهوری اسلامی‌ ایران در ابعاد تجهیزاتی، مانند قدرت موشکی، پهپادی، دریایی و نفوذ منطقه‌ای برآمده از تجربه جنگ با عراق و زحمات توان‌فرسای نسل جنگ و انقلاب و نسل جدید است که با عنایت خداوند و رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حاصل شده است.

سرلشکر رشید اضافه کرد: توسعه و استحکام قدرت کنونی جمهوری اسلامی برآمده از این اصل تجربه شده و اعتقادی است که در این دنیایی که مناسبات ظالمانه بر آن حاکم است، تنها با اتکا بر قدرت خداوند و حمایت و مشارکت مردم می‌توان اهداف پلید دشمن را درهم شکست.

وی تاکید کرد: غفلت در برابر دشمن خسارت‌بار است؛ چنانکه جدی گرفتن  تهدید دشمن موجب هوشیاری و آمادگی خواهد شد.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) یادآور شد: امروز مسئله، دشمنی داعش و تهدیدات تکفیری‌ها و حامیانشان نیست؛ بلکه قدرتی است که داعش را شکست داده است. امروز جمهوری اسلامی به دلیل قدرتمندی و نه ضعف، مورد هدف قرار گرفته است.

سردار رشید در پایان خاطرنشان کرد: باید با انسجام حول محور رهبری، وحدت و حمایت از دولت‌مردان، همانند گذشته برای پیمودن راه دشواری که در پیش داریم، هماهنگ و با توکل بر خداوند و تاسی به راه سید الشهداء (ع) و اصحاب با وفایش برای آینده ایران عزیز  و اسلام در کنار هم باشیم.

انتهای پیام/ 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15693مطالب مرتبط