پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
 
پنجشنبه 02 فروردين 1397 -

رای به سایت :
1715
محبوب
صفحه نخست ›› بین الملل ›› حوزه 303 امیرالمومنین(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
1
محبوب  
رای به خبر :
هیچ خللی در ورود زائران اربعین در پی زلزله عراق ایجاد نشده است
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی:

هیچ خللی در ورود زائران اربعین در پی زلزله عراق ایجاد نشده است

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از عادی بودن تردد زایران اربعین حسینی بعد وقوع زلزله در کشور عراق خبرداد و گفت:هیچ خللی در ورود زایران به کشور ایجاد نشده است.
calendar
تاریخ : 1396/08/23 - 07:37

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)   حوزه 303 امیرالمومنین(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،مجید آقابابایی درباره آخرین وضعیت زایران اربعین حسینی بعد از وقوع زلزله در عراق اظهار کرد: زلزله در شمال کشور عراق به وقوع پیوسته و در کربلا و نجف که محل حضور زایران محسوب می‌شود مشکلی ایجاد نشده است.


وی ادامه داد: این زلزله در بخش‌های مختلف عراق و حتی مناطقی از کشورمان و مرز مهران نیز احساس شد اما هیچ خللی در تردد زائران احساس نشده است.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه برق منطقه مهران به مدت کوتاهی بر اثر زلزله قطع شد، گفت: این قطعی برق موقت بود و خللی در روند بازگشت زایران ایجاد نشد.

آقابابایی تصریح کرد: در حال حاضر نیز قطعی برق و قطعی گیت‌ها وجود ندارد و شرایط عادی است؛ ضمن اینکه اتوبوس‌ها برای بازگشت زائران به اندازه کافی وجود دارد و تردد به خوبی انجام می‌گیرد.

وی افزود: وضعیت در مرزها و به ویژه مهران بسیار عادی است و زائران به راحتی در حال تردد هستند.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی تصریح کرد: تاکنون حدود دو میلیون زائر به کشور بازگشته اند و نزدیک 200 هزار نفر در زیارت عتبات عالیات هستند که در ساعت‌ها و روزهای آتی به کشور باز می‌گردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9948


منبع : باشگاه خبرنگاران