پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
 
پنجشنبه 02 فروردين 1397 -

رای به سایت :
1715
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 303 امیرالمومنین(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
2
محبوب  
رای به خبر :
رسانه‌ها فرهنگ میزبانی از زائران دهه آخر صفر مشهد را نهادینه کنند
نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی:

رسانه‌ها فرهنگ میزبانی از زائران دهه آخر صفر مشهد را نهادینه کنند

نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: رسانه‌ها فرهنگ میزبانی از زائران دهه آخر صفر مشهد را نهادینه کنند.
calendar
تاریخ : 1396/08/22 - 18:32

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)   حوزه 303 امیرالمومنین(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،آیت الله سید احمد علم‌الهدی در دیدار با اعضای ستاد دهه آخر صفر در مشهد اظهار داشت: ایجاد قرارگاه فرهنگی با حضور حداکثری دستگاه‌های استان خراسان رضوی و مشهد بسیار خوب است و امید است این هم‌افزایی سال به سال بیشتر شود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه یکی از نیازهای مهم زائران پیاده مسکن است، ‌افزود:‌ مردم مشهد مقدس می‌توانند تأمین‌کننده نیاز سکونت زائران پیاده باشند و از این رو باید رسانه‌ها فرهنگ میزبانی در مردم مشهد را نهادینه کنند.

وی بیان کرد:‌ رسانه‌های فضای مجازی و صدا و سیمای خراسان‌رضوی برای دعوت مردم به پذیرایی، بیشترین نقش را می‌توانند داشته باشند.

آیت الله علم‌الهدی تأکید کرد: برنامه‌ریزی‌های فرهنگی باید به‌گونه‌ای باشد که فعالیت‌های فرهنگی تشکل‌های مردمی با فعالیت‌های آستان قدس رضوی آمیخته شود.

وی تصریح کرد: حلقه‌های معرفتی برای افزایش بصیرت دینی در اوج حضور زائران در مشهد بسیار مهم است و ترویج دین از جنس انقلاب باید انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی عنوان کرد: اگر آموزه‌های دینی را بدون در نظر گرفتن انقلاب معرفی کنید بزرگترین تخریب علیه انقلاب را انجام داده‌اید. فعالیت و همکاری شورای هیئات مذهبی،‌ معاونت تبلیغات اسلامی و سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی سبب حضور بیشتر هیئات مذهبی در حرم مطهر رضوی و کاهش حضور جریان‌های انحرافی می‌شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15986
محمد کلاته


منبع : خبرگزاری تسنیم