پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
 
جمعه 27 مهر 1397 -

رای به سایت :
2163
محبوب
صفحه نخست ›› شهر ›› حوزه 303 امیرالمومنین(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
3
محبوب  
رای به خبر :
جریانات بارشی و کاهش دما در راه است
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی:

جریانات بارشی و کاهش دما در راه است

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه طی دو روز آتی جریانات بارشی بخشهایی از شمال غرب و شمال کشور را در برمی‌گیرد، گفت: دستاورد این جریانات بارشی، بارش باران و کاهش دما خواهد بود.
calendar
تاریخ : 1396/08/19 - 07:07

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)   حوزه 303 امیرالمومنین(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: جریانات بارشی در دو روز آینده بخشهایی از شمال غرب کشور و سواحل دریای خزر را در بر می‌گیرد.

وی ادامه داد: ورود این جریانات بارشی موجب افزایش ابر، وزش باد، کاهش دما و بارشهای باران به همراه رعد و برق در بخشهایی از شمال غرب و سواحل خزر می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در روز شنبه براب بخشهایی از شمال غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات زاگرس مرکزی افزایش ابر، بارش پراکنده و در پاره‌ای مناطق رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه شهرکرد با دو درجه زیر صفر را سردترین و بندرعباس با 37 درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران درگرمترین لحظات به 24 درجه بالای صفر رسید که طی ساعات آتی دو درجه کاهش می‌یابد.


انتهای پیام /


منبع : خبرگزاری تسنیم


مطالب مرتبط