پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
 
چهارشنبه 01 اسفند 1397 -

رای به سایت :
2178
محبوب
صفحه نخست ›› دولت ›› حوزه 303 امیرالمومنین(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
29
محبوب  
رای به خبر :
سردار یزدی از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد
گزارش

سردار یزدی از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله تهران بزرگ از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد.
calendar
تاریخ : 1397/04/20 - 11:57

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)   حوزه 303 امیرالمومنین(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمدرسول‌ الله (ص) تهران بزرگ پیش از ظهر امروز از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد.

به گزارش تسنیم، سردار یزدی در این بازدید قرار است که پایگاه بسیج شهید طهرانی مقدم این خبرگزاری را افتتاح کند.

به گزارش تسنیم، سردار محمدرضا یزدی� در آغازین روزهای شروع شورش‌های ضدانقلاب در استان‌های غربی کشور همراه نیروهای مردمی عازم نبرد با گروهک‌های تجزیه‌طلب می‌شود و پس از آن در سال 60 به عضویت رسمی سپاه در می‌آید.

سردار یزدی همچنین در ابتدای تشکیل لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) به این واحد می‌پیوندد و وارد گردان عمار� می‌شود. در سال 63 به‌عنوان فرمانده گردان عمار انتخاب و سپس تا پایان دفاع مقدس در این سمت باقی می‌ماند. پس از دوران دفاع مقدس مدتی به‌عنوان فرمانده تیپ یکم لشکر 27 خدمت می‌کند و بعد هم معاون عملیات لشکر 27 می‌شود.

وی پس از آن، از لشکر 27 � به ستاد سپاه رفته و در مسئولیت‌های ستادی مشغول به فعالیت می‌شود تا اینکه معاونت حقوقی و پارلمانی سپاه را به‌عهده می‌گیرد. دست آخر هم در سیزدهم تیرماه 96 با حکم سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه، فرماندهی سپاه تهران بزرگ را برعهده می‌گیرد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19702
مهدی ایمانیمطالب مرتبط