پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
 
پنجشنبه 27 دي 1397 -

رای به سایت :
2178
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 303 امیرالمومنین(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
5
محبوب  
رای به خبر :
ائمه جمعه افسران بلندپایه خط اول مقابله با منافقین هستند
حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی:

ائمه جمعه افسران بلندپایه خط اول مقابله با منافقین هستند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری ائمه جمعه را افسران بلندپایه خط اول مقابله با آشوبگران و منافقین دانست و گفت: آن‌ها لشکر فرهنگی عظیمی هستند که می‌توانند به کل کشور خط بدهند.
calendar
تاریخ : 1396/10/21 - 12:54

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)   حوزه 303 امیرالمومنین(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،حجت‌الاسلام محمد محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت: ائمه جمعه همواره در صف اول مبارزه با دشمنان قرار داشته‌اند و برای ائمه جمعه چه افتخاری بیش از اینکه شخصیت‌های بزرگی نظیر آیت‌الله دستغیب، شهید مدنی و شهید صدوقی جزء آن‌ها بوده‌اند.

وی افزود: آمریکا در 40 سال گذشته با تحریک اطرافیان، به راه انداختن جنگ، کودتای نوژه یک لحظه از دشمنی با ما دست برنداشته. آمریکا به طور عریان، با این نظام مقدس دشمنی دارد.

گلپایگانی تصریح کرد: باید مراقب نفوذ دشمن بود. این‌ها از هر طرف بتوانند نفوذ می‌کنند. البته آمریکایی‌ها سرشان امروز به سنگ خورده است. این‌ها در فتنه اخیر پیروزی را برای خود مسلم می‌دانستند.

وی ادامه داد: ائمه جمعه، افسران بلندپایه خط اول مقابله با آشوبگران و منافقین هستند. این نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی آب در لانه موش ریخته و بیداری اسلامی در کشورهای مظلوم در حال رشد است.

گلپایگانی گفت: اکثر کسانی که در اعتراضات اخیر بودند، مشکل اقتصادی داشتند؛ اما در این میان، اقلیتی هم سوار بر موج شد که بنابر فرمایش رهبری حسابشان از مردم جداست.

وی با اشاره به شعار نه غزه نه لبنان که در اغتشاشات اخیر سر داده شد، گفت: اگر ما در سوریه و غزه نمی‌جنگیدیم، مجبور بودیم در خیابان‌های تهران بجنگیم.

گلپایگانی ادامه داد: شما به‌عنوان امامان جمعه در هر نقطه‌ای که قرار دارید، لشکر فرهنگی عظیمی هستید که می‌توانید به کل کشور خط بدهید و مردم را به صلاح، درستی و تقوا راهنمایی و دعوت کنید.

گلپایگانی تصریح کرد: خطبه‌های نمازجمعه باید کاملا پر محتوا باشد و بر معلومات کسی که به نماز جمعه آمده، اضافه کند که وظیفه در اختیار گذاشتن اطلاعات و معلومات به ائمه جمعه به‌عهده شورای سیاستگذاری است.

رئیس دفتر رهبری خطاب به ائمه جمعه تاکید کرد: شما سپاهیان امام زمان (عج) و افسران عالی‌رتبه رهبری هستید و رهبری برای تک تک شما دعا می‌کند و باید قدر خود را بدانید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9948


منبع : خبرگزاری تسنیممطالب مرتبط