پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
 
دوشنبه 26 آذر 1397 -

رای به سایت :
2177
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 303 امیرالمومنین(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
1
محبوب  
رای به خبر :
زیارت مجازی امام رضا(ع) برای زائران خارجی و مردم نجف و کربلا
مسئول کمیته رسانه ستاد مردمی اربعین لرستان خبر داد

زیارت مجازی امام رضا(ع) برای زائران خارجی و مردم نجف و کربلا

مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد مردمی اربعین لرستان گفت: برنامه‌های کمیته رسانه‌ای ــ مجازی ستاد اربعین لرستان به‌ویژه برنامه "زیارت مجازی امام رضا(ع)" با استقبال بسیاری از زائران به‌ویژه زائران کشورهای خارجی و ساکنان...
calendar
تاریخ : 1396/08/22 - 11:52

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)   حوزه 303 امیرالمومنین(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،علی سبزی در مورد فعالیت‌های کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد اربعین لرستان در شهرهای نجف و کربلا اظهار داشت: کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد مردمی اربعین استان لرستان با همکاری دفتر سازمان فضای مجازی سراج لرستان به‌مدت 12 روز به‌صورت شبانه‌روزی در شهرهای نجف و کربلا فعالیت رسانه‌ای و خدماتی خود را انجام داد.

وی با اشاره به برخی فعالیت‌های کمیته رسانه افزود: برپایی غرفه فضای مجازی یکی از اقدامات ما برای خدمت‌رسانی به زوار اربعین بود که در آن خدماتی دستگاه شارژ تلفن همراه، اینترنت رایگان و زیارت مجازی امام رضا(ع) ارائه داده می‌شد.

 مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد مردمی اربعین لرستان عنوان کرد: "خیمه‌گاه بهشت ــ اردوگاه جهنم" که در آن معرفی چند نفر از یاران امام حسین(ع) و نیز برخی از فرماندهان لشکر عمر سعد به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی انجام می‌شد.

سبزی استقبال مردم از برنامه‌های کمیته رسانه ــ فضای مجازی را خوب توصیف کرد و گفت: این برنامه‌های مردمی ما با استقبال بسیاری از زائران هم‌‌استانی، هم‌وطن و زائران خارجی مواجه شد و حتی ساکنان شهرهای نجف و کربلا نیز از خدمات ما به‌ویژه زیارت مجازی امام رضا(ع) استفاده می‌کردند.

مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد مردمی اربعین لرستان افزود: ما طی این مدت به بیش از 5 هزار زائر در بخش مجازی ــ رسانه‌ای خدمات‌رسانی کردیم؛ مصاحبه با مسئولان استانی و مسئولان مواکب مردمی و تهیه خوراک خبری و گزارش تصویری برای رسانه‌های استان دیگر فعالیت کمیته رسانه ستاد مردمی اربعین استان لرستان در شهرهای کربلا و نجف بود.

وی اظهار داشت: در کمیته رسانه ما یک تیم مستندساز نیز حضور داشته و کلیپ‌های کوتاه از از این حماسه عظیم تهیه و منتشر می‌کردند؛ از زحمات اصحاب رسانه استان لرستان که به‌صورت جهادی اخبار را منتشر می‌کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9948


منبع : باشگاه خبرنگارانمطالب مرتبط