پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
 
چهارشنبه 28 شهريور 1397 -

رای به سایت :
2153
محبوب
صفحه نخست ›› بین الملل ›› حوزه 303 امیرالمومنین(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)
6
محبوب  
رای به خبر :
تروریستی خواندن سپاه، شکست تروریسم را با مانع مواجه می‌کند
مسکو:

تروریستی خواندن سپاه، شکست تروریسم را با مانع مواجه می‌کند

یک منبع در وزارت خارجه روسیه گفت که اتهام‌زنی به سپاه پاسداران ایران نتایجی منفی برای منطقه و امنیت بین‌المللی خواهد داشت.
calendar
تاریخ : 1396/07/20 - 17:32

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای قائم(عج)   حوزه 303 امیرالمومنین(ع)  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،یک منبع در وزارت خارجه روسیه به خبرگزاری اسپوتنیک گفت که تروریستی خواندن سپاه پاسداران ایران از سوی آمریکا، شکست تروریسم را با مانع مواجه می‌کند.

این منبع گفت که اتهام‌زنی به سپاه پاسداران ایران، نتایجی منفی برای منطقه و امنیت بین‌المللی خواهد داشت.

این منبع افزود: آمریکا دستگاه نظامی یک کشور را به تروریسم متهم می‌کند و این امر ممکن است تهران را به اتخاذ تدابیری برای واکنش تشویق کند.

وی گفت: به‌نظر ما، اتهام‌زنی به سپاه پاسداران در سایه اوضاع کنونی در سوریه، با منطق غلط آمریکا، همسو است و این‌گونه اتهامات به نابودی تروریسم نمی‌انجامد، بلکه به‌عکس، شکست تروریسم را با مانع مواجه می‌کند، زیرا این‌گونه اتهامات در درجه اول به‌دنبال کاهش فشار‌های نظامی علیه تروریست‌ها است.

وزارت خارجه روسیه پیش از این اعلام کرده بود که هدف واشنگتن از تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، گامی به‌سوی لغو توافق هسته‌ای است.

وزارت خارجه روسیه همچنین تأکید کرد که مسکو، سپاه پاسداران را سازمانی تروریستی نمی‌داند.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان درباره اقدام آمریکایی‌ها در قراردادن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی، گفته بود: آمریکایی‌ها با چنین اقداماتی خودشان را منزوی‌تر می‌کنند و در چشم ملت ما منفورتر می‌شوند.

وی تأکید کرد: در صورتی که مقامات آمریکایی چنین اشتباه راهبردی مرتکب شوند جمهوری اسلامی ایران حتماً اقدام متقابل خواهد کرد؛ البته اقداماتی طراحی شده است که در زمان مناسب اعلام می‌کنیم.

رئیس دستگاه دیپلماسی گفت: بارها اعلام کرده‌ایم که سپاه پاسداران افتخاری برای کشورمان، ضامن دفاع از میهن و تداوم انقلاب و دفاع‌کننده از مرزهای کشورمان بوده و هست و نقش سپاه پاسداران در جنگ تحمیلی نیز نقشی بسیار درخشان است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15984
میثم کلاته


منبع : خبرگزاری تسنیم