پایگاه مقاومت بسیج شهید شیخ زاده آذری
 
یکشنبه 28 آبان 1396 -

رای به سایت :
100
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 235 شهید عباس بابایی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید شیخ زاده آذری
2
محبوب  
رای به خبر :
قهرمان‌های برساخته یا قهرمان‌های برخواسته
قهرمان‌های برساخته یا قهرمان‌های برخواسته

یادداشت تحلیلی درباره شهادت که توسط یکی از بسیجیان مسجد حوری نگاشته شده است .
calendar
تاریخ : 1394/11/27 - 06:09

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید شیخ زاده آذری  حوزه 235 شهید عباس بابایی  ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،  یادداشت تحلیلی درباره شهادت که توسط یکی از بسیجیان مسجد حوری نگاشته شده است در ادامه می آید.

متن یادداشت:

طی روزهای گذشته و دو سال سپری شده رییس جمهور روحانی به دفعات توافق هسته ای برجام را به عملیات های دفاع مقدس تشبیه کرده، مانند آزاد سازی خرمشهر آن لطف خدا دانسته و گروه مذاکره کننده را مانند فرماندهان جنگ معرفی کرده است. هدف از این حرکات سیاسی که برخلاف نهی صریح رهبری از بزرگنمایی یک طرفه توافق هسته ای است، چیست؟


ظریف که قبلا طی مراسمی قهرمان دیپلماسی لقب گرفته بود و از مجسمه! خود پرده برداشته بود، در مراسم دیگری به نام افتخار آفرینان هسته ای از دست روحانی مدال گرفت، چرا؟به نظر میرسد رییس جمهور روحانی و همفکرانش تمام تلاش خود را می کنند تا از ظریف یک قهرمان و از برجام یک حماسه «بسازنند». اما واقعیت آن است که فاصله ظریفی بین حماسه واقعی و ساختگی وجود دارد.


امروز تقریبا از هر کسی سراغ یک قهرمان را بگیرید یک نام را خواهید شنید: حاج قاسم سلیمانی. قهرمانی بدون مجسمه و لقب.

بدون نمایش های اجتماعی و حتی بدون تصویر تبلیغاتی! آری مردم قهرمان های واقعی را می شناسند حتی اگر یک نام یا مرام از او بشوند. قهرمان های واقعی در این ویژگی مشترکند: از دل مردم بر می خیزند: تختی، حاج آقا روح الله ، چمران و حاج قاسم. مدافعان حرم قهرمان های جدید ما هستند. شهید کامران، شهید اسداللهی، شهید عزیزی و ... جوانانی که با ما نفس کشیدند و قهرمان ما شدند. قهرمان‌های برخواسته نه قهرمان‌های ساخته.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8797


مطالب مرتبط