رای به سایت :
1876
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره)
چهارشنبه 01 اسفند 1397 -
معاون پارلمانی رئیس جمهور: ترمیم کابینه ‌ادامه دارد/به یاوه‌گویی‌های ترامپ پاسخ قاطع می‌دهیم
معاون پارلمانی رئیس جمهور: ترمیم کابینه ‌ادامه دارد/به یاوه‌گویی‌های ترامپ پاسخ قاطع می‌دهیم

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس گفت: دولت به یاوه‌گویی‌های ترامپ و وزیر امور خارجه آمریکا پاسخی کوبنده می‌دهد.
calendar
تاریخ : 1397/05/04 - 13:56
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،حسین‌علی امیری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت آمریکا در روزهای اخیر با سخنان سخیف و بیهوده خود درصدد ایجاد جنگ روانی در ایران است و باید به یاوه‌گویی‌های آن پاسخ دهیم.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید به این یاوه‌گویی‌ها پاسخی شفاهی و رسانه‌ای بدهد اذعان کرد: برنامه‌ای عملی باید برای مقابله با تهدیدهای دشمن داشته باشیم.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه همکاری و همراهی سران هر سه قوه نظام برای مقابله با این تهدیدات لازم و ضروری است خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین ارکان پیروزی ایران اسلامی همراهی و حمایت عموم مردم از نظام است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در جنگ اقتصادی قرار داریم تصریح کرد: آمریکا و صهیونیست با فشارهای اقتصادی این جنگ را به ایران تحمیل می‌کنند.

امیری در ادامه با بیان اینکه ترمیم کابینه هیئت دولت در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: جابه‌جایی در برخی منصب‌های دولتی یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی است و به‌زودی نتایج تغییرات هیئت دولت برای عموم مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی از تغییر رئیس‌کل بانک مرکزی خبر داد و ابراز داشت: این جابه‌جایی برای احترام به خواست مردم انجام شد و جابه‌جایی‌های دیگر در زمان مناسب اعمال می‌شود.

انتهای پیام


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 963
محمد طاهری کیا


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره)        استان ها        سمنان        ترامپ        پارلمانی                                    

مطالب مرتبط