رای به سایت :
1827
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره)
یکشنبه 06 خرداد 1397 -
سوختگی مرد و زن بر اثر حریق در شهرک مشیریه +عکس
سخنگوی آتش‌نشانی تهران خبر داد

سوختگی مرد و زن بر اثر حریق در شهرک مشیریه +عکس

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک منزل مسکونی در شهرک مشیریه و سوختگی زن و مرد جوان بر اثر این آتش‌سوزی خبر داد.
calendar
تاریخ : 1395/10/19 - 07:42
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره) ،سید جلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام خبر حریق در یک منزل مسکونی در شهرک مشیریه درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت 21:38 روز گذشته حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در شهرک مشیریه، خیابان اسکندری به سامانه 125 اعلام شد و مأموران سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با خودروهای تنفسی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حریق یک واحد مسکونی به وسعت حدودی 80 متر در طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه و کاملاً شعله‌ور بود همچنین دود زیادی طبقات بالایی را فرا گرفته بود؛ اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که افرادی در داخل ساختمان محبوس هستند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، مشغول جست‌وجو افراد محبوس شده شدند، خاطرنشان کرد: دو نفر (زن بیست و پنج و مرد چهل و پنج ساله) در واحد آتش گرفته حضور داشتند که توسط آتش‌نشانان به خارج از ساختمان هدایت شدند و هر دو نفر دچار سوختگی و مصدومیت شده بودند.

ملکی تصریح کرد: سه نفر دیگر نیز (خانم پانزده و بیست و پنج ساله و کودک چهار ماهه) که در طبقات بالایی دچار دودگرفتگی شده بودند با کمک آتش‌نشانان از ساختمان خارج شدند و پس از اطفای حریق و امین‌سازی محل حادثه، عملیات در ساعت 22:41 پایان یافت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13180


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره)        منطقه 12        محله ایران        حوادث        آتش سوزی        مجروح